Praca Opieka nad seniorką przy chodziku - zlecenie od 1.02 - nr 835

Dodano: 01.12.2021
Umowa zlecenie
Inny
1650 € / miesiąc
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Ostina 24H Opieka zaprasza do współpracy w charakterze opiekuna osób starszych, kandydatki i kandydatów z całej Polski.

Gwarantujemy legalną, bezpieczną i najlepiej płatną pracę na rynku.

Poszukujemy opiekunki  do Pani mieszkającej w domu, w mniejszej miejscowości.
Seniorka (83 lata, 80 kg) porusza się przy chodziku.
Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się oraz mobilizowania.
Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój wraz z dostępem do Internetu, własną łazienkę.

Opieka nad seniorką przy chodziku - zlecenie od 1.02 - nr 835
Kirchheim
nr 825

Obowiązki

  • pomoc w czynnościach życia codziennego
  • prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie
  • towarzyszenie, mobilizowanie
  • robienie zakupów

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego /B1
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (3-4lata)
  • mile widziane referencje
  • empatia dla osób starszych

Oferujemy

  • darmowe testy w kierunku COVID-19
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z najprężniej rozwijających się firm na rynku
  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka, uwzględniająca warunki Opiekunki/Opiekuna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • sprawdzone i pewne miejsca pracy
  • opłacone składki ZUS, zaświadczenie A1 oraz EKUZ (Europejską Kartę ubezpieczenia Zdrowotnego)
  • dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce
  • organizację i pokrycie kosztów podróży
  • profesjonalną opiekę ze strony naszego zespołu
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Stan zdrowia podopiecznego:
Inkontynencja
Artroza
Alergie

Administratorem danych jest Ostina 24H Opieka.
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Aby zmienić lub usunąć swoje dane osobowe lub zgodę na ich przetwarzanie prosimy o kontakt poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@ostina-opieka.pl z dopiskiem w tytule: DANE OSOBOWE.