Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad panią Giselą po przebytym udarze, wymagany transfer na wózek

ikona Coburg
ikona Dodano: 08.08.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat

Opieka nad panią Giselą po przebytym udarze, wymagany transfer na wózek
Miejsce pracy: Coburg
Numer referencyjny: 16882

Nasz podopieczny

Pani Gisela ma 82 lata (162 cm, 62 kg) i posiada III stopień opieki. Podopieczna jest po przebytym udarze, przez co porusza się na wózku inwalidzkim - wymagane jest wykonywanie transferu. Pani mentalnie cierpi na początkującą demencję, jest zorientowana i bez problemu przesypia noce, mimo to komunikacja z nią jest częściowo zaburzona. Seniorkę należy wesprzeć w codziennym funkcjonowaniu, w tym w higienie i pielęgnacji ciała, a także w toalecie z uwagi na inkontynencję, pani korzysta z pampersów oraz basenu. Do pomocy przychodzi pflegedienst. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym wraz z mężem, który jest samodzielny i opieki nie potrzebuje. W okolicach są sklepy oraz komunikacja miejska, zaś na miejscu jest dostępny samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz rower. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki

•   prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
•   pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
•   transfer na wózek
•   wsparcie w codziennych czynnościach
•   dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej

Wymagania

•   komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•   doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
•   mile widziane referencje
•   szczepienie przeciw covid-19

Oferujemy

•   stawka 1550€ NETTO / miesiąc
•   bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
•   jasne warunki współpracy
•   gwarancję pokrycia kosztów podróży
•   zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
•   pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaCoburg
GoWork.pl