Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad panią Barbarą - sprawdzona wymiana, wymagane doświadczenie w pracy z demencją

ikona Haar
ikona Dodano: przedwczoraj
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat

Opieka nad panią Barbarą - sprawdzona wymiana, wymagane doświadczenie w pracy z demencją
Miejsce pracy: Haar
Numer referencyjny: 16695

Nasz podopieczny

Pani Barbara ma 79 lat (176 cm, 70 kg) i posiada II stopień opieki. Mentalnie cierpi z powodu demencji, przez co bywa zdezorientowana, mimo to kontakt z nią jest bezproblemowy. Pani jest osobą w pełni mobilną (lekko utyka po złamaniu kości) i kontynentną, samodzielnie wstaje i porusza się, a także spożywa posiłki i korzysta z toalety. Podopieczna zwykle przesypia noce – przyjmuje leki nasenne. Może się przebudzić czasem, ale są to tylko sporadyczne przypadki i w razie potrzeby, na miejscu jest przycisk alarmowy. Pani ma żylaki na przełyku, oprócz tego zdarza jej się czasem zapominać o różnych rzeczach, dlatego też ważne jest, by kontrolować ją podczas codziennych czynności i w razie potrzeby, przypominać i wspierać. Podopieczna mieszka sama w dużym domu, zaś opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój z dostępem do mediów oraz osobną łazienkę do własnej dyspozycji. Na miejscu jest dostępne auto z automatyczną skrzynią biegów oraz rower.

Obowiązki

• prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
• kontrola i dopilnowanie podczas codziennych czynności
• wsparcie w codziennych czynnościach
• spędzanie czasu z podopieczną i mobilizacja do działania

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w pracy z osobami demencyjnymi
• mile widziane referencje
• osoba niepaląca
• szczepienie przeciw covid-19

Oferujemy

• stawka 1550€ NETTO / miesiąc
• bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
• jasne warunki współpracy
• gwarancję pokrycia kosztów podróży
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
• pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaHaar
GoWork.pl