Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad panem Peterem - podopieczny ze stwardnieniem rozsianym

ikona Pfaffenhofen
ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat

Opieka nad panem Peterem - podopieczny ze stwardnieniem rozsianym
Miejsce pracy: Pfaffenhofen
Numer referencyjny: 16893

Nasz podopieczny

Pan Peter ma 61 lat (180 cm, 100 kg) i posiada III stopień opieki. Podopieczny jest mentalnie całkowicie sprawny i komunikuje się bez problemu, fizycznie natomiast choruje na stwardnienie rozsiane, dlatego na co dzień korzysta ze specjalistycznego, medycznego łóżka, ma te do dyspozycji deskę antypoślizgową. Senior jest częściowo inkontynentny, dlatego ma założony cewnik urologiczny, potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w tym w utrzymaniu prawidłowej higieny i pielęgnacji ciała. Zwykle bez problemu przesypia noce, sytuacje wymagające tego, aby była potrzeba wstać do niego zdarzają się tylko sporadycznie. Podopieczny mieszka w domu wraz z żoną, która jest całkowicie samodzielna, w domu jest też pies. Dla opiekuna przeznaczone jest całe oddzielne mieszkanie z łazienką i dostępem do internetu. W okolicy są sklepy, dodatkowo w gospodarstwie domowym jest dostępny samochód z manualną skrzynią biegów.

Obowiązki

•   pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
•   pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
•   pomoc przy wstawaniu
•   wsparcie w codziennych czynnościach
•   dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu

Wymagania

•   dobra znajomość języka niemieckiego
•   doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
•   mile widziane referencje
•   prawo jazdy kat. B
•   szczepienie przeciw covid-19

Oferujemy

•   stawka 1700€ NETTO / miesiąc
•   bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
•   jasne warunki współpracy
•   gwarancję pokrycia kosztów podróży
•   zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
•   pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaPfaffenhofen
GoWork.pl