Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad panem Horstem – sprawdzona wymiana

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa zlecenie

Opieka nad panem Horstem – sprawdzona wymiana
Miejsce pracy: Essen
Numer referencyjny: 15486

Nasz podopieczny

Pan Horst ma 85 lat (175 cm, 64 kg) i jest mentalnie sprawny. Podopieczny choruje na Parkinsona, mimo to stara się być jak najbardziej samodzielny, porusza się o lasce bądź przy rollatorze oraz jest kontynentny, czasem asekuracyjnie korzysta z pieluchomajtek. Pan ma założoną stomię, oprócz tego choruje na migotanie przedsionków, nadciśnienie i cukrzycę (insulinę podaje mu żona). Senior większość czynności wykonuje przy sobie sam, potrzebuje jednak wsparcia w przebieraniu się i w utrzymaniu prawidłowej higieny, ponieważ jest trochę osłabiony. Podopieczny mieszka razem z żoną, która jest osobą samodzielną i stara się jak najwięcej pomagać w opiece nad mężem. Do pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego przychodzi dodatkowa osoba, która zajmuje się sprzątaniem i praniem. Opiekun ma dla siebie oddzielny pokój i łazienkę, jest też zapewniony dostęp do mediów (Tv z polskimi kanałami oraz internet), na miejscu jest dostępne auto z automatyczną skrzynią biegów.

Obowiązki

•   prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
•   pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
•   wsparcie w codziennych czynnościach
•   dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu

Wymagania

•   dobra znajomość języka niemieckiego
•   doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
•   mile widziane referencje
•   osoba niepaląca

Oferujemy

•   stawka 1500€ NETTO / miesiąc
•   bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
•   jasne warunki współpracy
•   gwarancję pokrycia kosztów podróży
•   zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
•   pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaEssen
GoWork.pl