Praca Operatorka / Operator Maszyn Produkcyjnych (Pakowanie)

Dodano: 18.09.2021

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn w hali produkcyjnej
  • Pakowanie wyrobów gotowych
  • Przestrzeganie zasad jakości produkcji i BHP

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Stella Pack S.A.

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów i opakowań z tworzyw sztucznych oraz innowacyjnych produktów użytku domowego, które pomagają w codziennym życiu, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Informujemy, że administratorem danych jest Stella Pack S.A. z siedzibą w Lubartów, ul. Krańcowa 67 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Operatorka / Operator Maszyn Produkcyjnych (Pakowanie)
Poniatowa