Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR ZWYŻKI PRACA W ODOLANOWIE

Dodano: 08.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
25 - 35 zł / godzinę
FENIKSAR GROUP SP. Z O.O. - firma produkcyjna działająca w szerokim spektrum, oferująca niekonwencjonalne rozwiązania, zajmująca się obróbką metali, tworzeniem nowych technologii oraz oferująca wsparcie kadrowe, poszukuje Kandydata na stanowisko:

OPERATOR ZWYŻKI PRACA W ODOLANOWIE
Koźminek

OPERATOR ZWYŻKI

Miejsce pracy: Odolanów

Obowiązki

U nas zajmiesz się:
- operowaniem zwyżki
- pomocą przy montażu konstrukcji.

Wymagania

Aktualne uprawnienia IP (polskie)

Oferujemy

Z nami zyskasz:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie,
- pracę 1-zmianową,
- zakwaterowanie,
- ciepły posiłek,

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"
W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez FENIKSAR GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Bydgoszczy (85-868 Bydgoszcz, ul. A.G.Siedleckiego 30) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm).”
Dodatkowo Informujemy: "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest FENIKSAR GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Bydgoszczy (85-868 Bydgoszcz, ul. A.G.Siedleckiego 30). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Koźminek
Feniksar Group Sp. z o.o.