Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Część etatu

Budimex SA

·        Największa spółka i lider w branży budowlanej w Polsce od 1968 r.
·        Wiarygodny i stabilny pracodawca.
·        Zespół zaangażowanych ludzi, którzy z pasją realizują swoje zadania.
Wejdź na www.budimex.pl i dowiedz się więcej

Operator Wytwórni Mas Bitumicznych
Nowy Modlin

Obowiązki

Co będzie należało do Twoich zadań?
·        Obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych;
·        Produkcja mma, konserwacja, przeglądy, bieżące naprawy, remonty, montaż i demontaż wytwórni;
·        Obsługa i konserwacja instalacji elektrycznych wytwórni;
·        Prowadzenie dokumentacji wytwórni.

Wymagania

·        Posiadasz uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych;
·        Masz już kilkuletnie doświadczenie przy produkcji mas bitumicznych;
·        Posiadasz świadectwo kwalifikacyjne G1 do 1kV do eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych (nie wymagane - tylko mile widziane)
Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

Co zyskasz pracując w BUDIMEX?
·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym);
·        Atrakcyjne wynagrodzenie;
·        Najlepsze narzędzia do wykonywania pracy;
·        Opiekę medyczną w prywatnych placówkach;
·        Ubezpieczenie grupowe na życie;
·        Ciepły posiłek każdego dnia (my zapłacimy);
·        Nowe ubranie ochronne (my zapłacimy);
·        Zakwaterowanie (my zapłacimy);
·        Za polecenie kolegi otrzymasz dodatkową nagrodę (otrzymasz przelew na konto);
·        Dofinansowanie Twoich wydatków na artykuły dziecięce,  działania kulturalne, sportowe i turystyczne;
·        PRACĘ W ZESPOLE LIDERA RYNKU BUDOWLANEGO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy: do ustalenia, dostępnych wiele lokalizacji w całej Polsce