Praca OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH / PRACA OD ZARAZ

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Agencja zatrudnienia WorkProfi(cert. 17025) poszukuje dla swojego klienta w Piechowicach, operatorów wózków widłowych.

Zakład zajmuje się produkcją płytek ceramicznych.

Miejsce pracy: Piechowice

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH / PRACA OD ZARAZ
Jelenia Góra

Obowiązki
-obsługa wózka widłowego
-zapewnienie sprawnego przepływu surowców produkcyjnych
-transport wewnętrzny gotowych wyrobów
-prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania
-uprawnienia na wózki widłowe UDT
-mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
-gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
-umowa o pracę
-wynagrodzenie: od 3200 zł brutto +premia frekwencyjna
-możliwość dodatkowego zarobku w ramach nadgodzin
-praca w systemie dwuzmianowym lub  czterobrygadowym – w zależności od działu

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres Aplikuj  w temacie wpisując: Operator wózków widłowych Piechowice  lub o kontakt telefoniczny +48 691 839 554

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).