Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 4800 - 5300 zł / miesiąc

Operator wózka wysokiego składu

Dąbrowa Górnicza

Obowiązki

OPIS STANOWISKA:

  • weryfikacja i rozdzielanie asortymentu w magazynie wysokiego składu

  • obsługa wózka jezdniowego wysokiego składu

  • rozładunek/ załadunek samochodów dostawczych

  • kompletacja zamówień

  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji magazynowej

Wymagania

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • uprawnienia UDT na wózek jezdniowy wysokiego składu

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dokładność, sumienność, staranność,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę,

  • pracę w energicznym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • możliwość korzystania z polisy grupowej

Klauzula informacyjna więcej
ikonaDąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.