ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i głównym dostawcą usług logistycznych dla branży spożywczej, odzieżowej, kosmetycznej, dóbr luksusowych, FMCG i e-commerce. Grupa ID Logistics działa w 18 krajach na całym świecie, gdzie w ponad 300 lokalizacjach zatrudnia 19 tys. pracowników. Na polskim rynku firma jest obecna od 2008 roku. ID Logistics Polska zarządza 8 magazynami o łącznej powierzchni ok.200 tys. mkw, ma też 1 oddział transportowy. Firma zatrudnia ponad 1000 osób. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu pracowników oraz innowacyjności, ID Logistics gwarantuje klientom najwyższą jakość usług. Więcej informacji znajdą Państwo na
www.id-logistics.com

Operator Wózka Wysokiego Składowania

Mszczonów

Obowiązki

  • obsługa wózka wysokiego składowania (max. 9 m)
  • uzupełnianie zapasów w pickingach
  • lokowanie nośników paletowych w odpowiednie lokalizacje w regałach
  • z zachowaniem kontroli poprawności ich zabezpieczenia
  • kompletacja zamówień
  • praca przy użyciu scanerów oraz terminali voice

Wymagania

  • osób z doświadczeniem i uprawnieniami do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania
  • osób posiadających książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • osób gotowych do podjęcia pracy 3-zmianowej

Oferujemy

  • podstawa wynagrodzenia 3000 zł/miesięcznie
  • nagroda do 20% podstawy wynagrodzenia
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bogaty pakiet socjalny: karty przedpłacone na święta i Dzień Dziecka, dofinansowanie wypoczynków dzieci, zapomogi w trudnej sytuacji materialnej
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule:
Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Mszczonów

JOBS.PL S.A.