APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego(wysoki) - 22,5 zł brutto/h - Błonie

Błonie

Obowiązki

Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (na magazynie z art. gospodarstwa domowego - chemia )

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Wysoka motywacja i chęć do pracy
  • Pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stawkę 22,5 zł brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w systemie zmianowym: z naciskiem 6-14 i 14-22 oraz sporadycznie 22-6
  • pracę na magazynie ciepłym i suchym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez JAGA Temp sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, przy ul. Powstańców 18b, 05-870 Błonie, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania”

Błonie

Jaga Temp sp. z o.o.