Operator wózka widłowego/ rozładunek opon

Tilburg

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego (heftruck).
  • ręczny załadunek / rozładunek opon,
  • układanie towaru na pately,
  • układanie towaru na magazynie,
  • zbieranie zamówień,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • rozładunek/załadunek tirów

Ciężka fizycznie praca (różnych rozmiarów ciężkie opony, między innymi do samochodów ciężarowych)

Wymagania:

  • HOLENDERSKIE UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE TYPU HEFTRUCK
  • DOKUMENT NADANIA NUMERU SOFI
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 1 rok
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie  z perspektywą podwyżki,
  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania
  • ubezpieczenia
  • transport lokalnego

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Bartosz Kost

Firma transportowa ktora ma podpisany kontrakt z t&s nieprzyjerzdza po ludzi na kwatere a jak dzwonisz do nich to mowia ci ze wyjazd byl rowno o czasie a nikogo niebylo Kost Bartosz

Moje imie i nazwiso Bartosz Kost zeby kurwy pamientaly ze sa oszustami i klamcami sciagaja polakow zeby zdzierac z nich piniadze ktorych noezarobili

Niezadowolony

Odradzam. Beznadziejna agencja niekompetentne osoby w biurach szczególnie w Polsce, problem z otrzymaniem jakichkolwiek dokumentów. Warunki mieszkalne skrajne i nic z tym nie robią. Praca zależy gdzie i jak się trafi. Nie polecam i odradzam...każda inna agencja jest lepsza od tej.