APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego niskiego składu

Miejsce pracy: Pass k. Błonia

Błonie

Obowiązki

  • Obsługa wózka widłowego niskiego składowania
  • Załadunek, rozładunek
  • Lokowanie towaru na magazynie

Wymagania

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 12 godzin
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę po upływie 3/4 miesięcy
  • Pracę w godzinach 6.00-18.00, 18.00-6.00
  • Praca w systemie: 2 dni praca 3 dni wolne, 3 dni praca 2 dni wolne
  • Stawkę miesięczną 3200 zł brutto + premia 500 zł premii
  • Pracę w nowo otwartym centrum dystrybucyjnym

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, APLIKUJ ! :)

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez JAGA Temp sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, przy ul. Powstańców 18b, 05-870 Błonie, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania”

Błonie

Jaga Temp sp. z o.o.