SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego/ Magazynier

Miejsce pracy: Polska, okolice Nadarzyna

Ilość wakatów: 20

Operator wózka widłowego/ Magazynier
Młochów, Tarczyn, Nadarzyn

Obowiązki:

  • Doświadczenie na stanowisku Magazyniera w halach/ magazynach/ fabrykach
  • Wydawanie i przyjmowanie towaru
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych - w tym wózków wysokiego składowania
  • Pracowitość
  • Entuzjazm, chęć do pracy
  • Więcej informacji, kliknij tutaj.

Wymagania:

  • Przygotowanie wysyłek zgodnie z zamówieniami Klienta
  • Skanowanie etykiet
  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadowywanie/rozładowywanie dostaw
  • Dbałość o przestrzeganie norm BHP
  • Prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwaniami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą oraz pełną wyzwań pracę w nowoczesnym Magazynie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lub wyslij swoje CV na: Aplikuj

Podając w tytule:   Operator wózka widłowego/ Magazynier

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS International” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Bartosz

Czyżby SFS International nie miała zupełnie nowych ofert pracy? Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może ktoś ma informacje o ewentualnych potrzebach bardzo proszę podzielić się na forum ta wiedzą. Dobrze jest usłyszeć od pracowników kilka istotnych uwag!

Daniel

SFS International to fajna agencja, polecam pracę

Daniel

Czy SFS ma jakieś nowe oferty pracy w Kalmthout?.