BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Warszawa

Obowiązki
·        Transport produktu gotowego pomiędzy wyznaczonymi obszarami,
·        Zabezpieczenie produktu na czas transportu,
·        Dostarczane materiałów pod linie produkcyjne,
·        Załadunek/rozładunek naczep kontenerowych,
Lokowanie produktu na magazynie przy użyciu skanera.

Wymagania
·        Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) w kategorii I WJO lub II WJO,
·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
·        Rozwiązanie testu rekrutacyjnego,
·        Dokładność,
·        Punktualność,
·        Przestrzeganie zasad i przepisów BHP.

Oferujemy
·        Umowę o prace na okres 3 miesięcy próbnych,
·        Wynagrodzenie 3500 zł brutto na okres próbny,
·        Możliwość podwyżki po okresie próbnym,
·        Praca w systemie 7-dniowym, 3-zmianowym, 4-brygadowym.

Pakiety socjalne:
·        Medyczny (Medicover),
·        Sportowy (Fit Profit),
·        Ubezpieczenie w PZU Życie SA.

Inne Benefity:
·        Rozbudowany system motywacji.
·        Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i kwalifikacji,
·        Możliwość rozwoju w strukturze firmy.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Warszawa

BPO NETWORK Sp. z o.o.