Praca Operator wózka typu reach truck / Puurs / Belgia

Dodano: dzisiaj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla belgijskiego klienta poszukuje operatorów wózków widłowych typu reach truck
Miejscowość: Puurs, Belgia

Operator wózka typu reach truck / Puurs / Belgia
Puurs

Obowiązki
Opis stanowiska: Obsługa wózka widłowego w centrum dystrybucyjnym

Wymagania
Wymagania:
- ważny certyfikat na wózki widłowe i min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy
- znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie min. B2
- własne zakwaterowanie w okolicach Puurs
- własny transport do pracy

Oferujemy
Oferujemy:
- stawkę 14,04 euro brutto/h + dodatek za pracę zmianową
- bony żywnościowe
- dodatek za dojazd do pracy
- belgijską umowę

Więcej informacji +48 570 935 868

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).
Puurs
KBTI Poland