Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

OPERATOR/ USTAWIACZ EKSTRUDERA,, PRODUKCJA OPAKOWAŃ, PRACA STAŁA, FFRANKFURT NAD ODRĄ
Słubice

Obowiązki

  • przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym,
  • rozruch, ustawianie parametrów wtrysku i obsługa ekstrudera przy produkcji opakowań,
  • zmiana form wtryskowych,
  • optymalizacja procesu wtrysku,
  • usuwanie awarii urządzeń związanych z produkcją,
  • kierowanie grupą ustawiaczy.

Wymagania

  • doświadczenie przy przetwórstwie tworzyw sztucznych na stanowisku ustawiacz, kierownik zmiany, mechanik, automatyk,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, kandydaci bez znajomosci jezyka tez beda brani pod uwage,
  • chęć do relokacji za granicę,
  • mile widziany samochód lub prawo jazdy.

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firma, nie przez agencje pracy!,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, średnio 12-16 Euro brutto,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość awansu i szkoleń,
  • pomoc polskiego konsultanta,
    • bezplatne tlumaczenie zyciorysow,
    • mozliwosc pracy dla żony/dziewczyny/partnerki,
    • wsparcie w sprawach urzedowych w tym zalatwianie Kindergeld, pomoc w rozliczaniu niemieckich PITow.

Bliższe informacje
Tel.: + 48 577 255 615

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agnieszka Nowicka Nowi Consulting z siedzibą w Konstantynie, ul. Krajobrazowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Agnieszka Nowicka z siedzibą w Konstantynie przy ul. Krajobrazowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Słubice

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka