Praca w Lafarge to…

Bezpieczeństwo

Innowacje

Ludzie

Odpowiedzialny biznes

Rozwój

…i nie tylko!

Operator urządzeń przeróbki mechanicznej (krusząco-sortujących)
Piechcin

Opis stanowiska

  • Sterowanie procesami produkcji kruszyw łamanych,
  • Dbałość o zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości produkowanych kruszyw,
  • Konserwacja i drobne naprawy maszyn.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/średnie,
  • Mile widziana podstawowa znajomość procesu wytwarzania kruszyw.

Oferujemy

Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny

Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole

Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

“Wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport

Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w rekrutacjach

Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami

Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych

Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.
Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „APLIKUJ” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kim jesteśmy:

jesteśmy obecni
w 90 krajach
świata

mamy 2500
nowoczesnych
zakładów

generujemy
32,6 mld CHF
sprzedaży netto

nasz zespół to
115 000 osób
na całym świecie

Poznaj nas bliżej - odwiedź www.lafarge.pl

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję