Praca Operator produkcji/Operator wózka widłowego

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat

IQ Metal Sp. z o. firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym z branży metalowej, w Szczecinie Dąbiu ul. Kniewska 7, na terenie Parku Przemysłowego North West zatrudni na stanowisko:

Operator produkcji/Operator wózka widłowego
Szczecin

Obowiązki

  •  Rozładunek i załadunek transportów - detale o gabarytach 2,5x4 metry
  •    Praca przy produkcji – załadunek i rozładunek szablonów spawalniczych
  •    Uzupełnianie stanu magazynowego na poszczególnych stanowiskach pracy
  •    Przyjmowanie i wydawanie komponentów do spawania
  •    Dbanie o płynność produkcji
  •    Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

Wymagania

  •     Aktualne uprawnienia na wózek widłowy (UDT)- warunek konieczny
  •     Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  •    Sprawność fizycznej
  •     Otwartość na pracę zespołową
  •     Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego lub magazyniera

Oferujemy

  •  Pracę na strefie produkcyjnej zaawansowanej technologicznie w oparciu o ideologię Industry 4.0,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania
  • Proces szkoleniowy, który wdroży Cię w Twoje obowiązki,
  • Pracę przy produkcji dla branży Automotive dla prestiżowego klienta,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premie świąteczne
  • "Wczasy Pod Gruszą"
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dopłatę do okularów
  • Przyjazną atmosferę w młodym i rozwijającym się zespole,

Znajdziesz nas na Prawobrzeżu, w Szczecinie Dąbiu na terenie Parku Przemysłowego North West.

Możliwy dojazd autobusami miejskimi: C - z Centrum , 77, 96.

Prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IQ Metal Sp. z o.o. ul. Kniewska 7; 70-846 Szczecin dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z RODO.
Klauzula informacyjna RODO dostępna pod adresem https://www.iqmetal.com/pl/about-us1/divisions01.html