Praca OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH

Dodano: 21.11.2021

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 40-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH
Pruszków

Obowiązki
·     Pomoc w wykonywaniu prac związanych z gięciem detali na prasie CNC

  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją
  • Kontrola poprawności wykonanych detali
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
  • Bieżąca konserwacja oraz czyszczenie maszyny

Wymagania
·     Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn typu CNC
·     Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
·     Obsługa przyrządów pomiarowych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca w systemie 2 zmianowym: 6-14/14-22
  • Szkolenie z obsługi maszyn i programów na maszynach
  • Kartę Benefit System
  • Zniżki dla pracowników na zakup okapów kuchennych
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Owocowe wtorki
  • Bonusy świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”