„TOWIMOR” S.A.
www.towimor.com.pl

POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Praca na palnikach KOIKE (tlen) oraz ESAB SUPRAREX HD (tlen + plazma)

OPERATOR PALNIKA GAZOWEGO / PLAZMA

Toruń

Obowiązki

– obsługa automatu do palenia tlenem / plazmą
- opisywanie detali według dostarczonego rozkroju
- monitorowanie procesu palenia – wychwytywanie błędów
- współpraca z technologiem oraz kontrolą jakości

Wymagania

- doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w paleniu plazmą
- praca w systemie 3 zmianowym
- podstawowa znajomość rysunku technicznego
- gotowość do szkoleń

Oferujemy

-  umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- pakiet socjalny
-  atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
-  rozwój zawodowy
-  możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach międzynarodowych
-  współpracę z doświadczonymi specjalistami

Aplikacje należy przesyłać za pomocą opcji APLIKUJ do 31.08.2019r
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Toruń

Towimor S.A.