Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator/ Operatorka maszyny sztancująco-przewijającej

ikona Dodano: 31.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń specjalistycznych,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Rozliczanie surowców i wyrobów gotowych,
  • Kontrola jakości zgodnie z przyjętymi procedurami,
  • Praca odpowiednia również dla kobiet.

Nasze wymagania

  • Uczciwość,
  • Umiejętności techniczne i manualne,
  • Chęć podwyższania swoich kwalifikacji,
  • Szczególna staranność przy wykonywaniu pracy,
  • Dokładność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność do pracy w zespole,
  • Otwartość na nowe projekty i zmiany.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę,
  • Całościowe przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn i urządzeń,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Miła atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Prace w nowoczesnym parku maszynowym,
  • System zmianowy.

Benefity

  • Program Pomysłów Pracowniczych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Siedziba firmy bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta (autobusy międzygminne).

Dołącz do naszego zespołu !!!

Prosimy o załączenie CV w odpowiedzi na ogłoszenie!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!

Novacode Sp. z o.o.

W Novacode od wielu lat zajmujemy się identyfikacja towarów. Każdego dnia produkujemy i dostarczamy naszym Klientom materiały do znakowania w tym najbardziej popularne etykiety samoprzylepne, które używane są praktycznie w każdej branży.

Klauzula informacyjna więcej
Operator/ Operatorka maszyny sztancująco-przewijającej
ikonaKruszyn Krajeński