Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

ikona Dodano: 23.06.2022

611e4fdc79d54b836b66105a124b2cd1.jpg

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Białogard

Obowiązki

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie,
  •  Wykonywanie pracy wg określonych standardów, z dbałością o najwyższą jakość produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne),
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywana pracę,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

Oferujemy

·         Możliwość awansu w strukturach nowo budującej się organizacji,
·         Atrakcyjne wynagrodzenie,
·         Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej na umowę o pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym,
·         Przyjazne warunki pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
·         Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 50% i 100% rozliczane i wypłacane comiesięcznie,
·         Dodatek w wysokości 5 zł brutto/godz. za pracę na II zmianie, 10 zł brutto/godz. za pracę na III zmianie,
·         Świadczenie z ZFŚS ( talony świąteczne, dofinansowanie do urlopu),
·         Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE,
·         Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
·         Szkolenia,
·         Nowoczesny park maszynowy,
·         Odzież służbową spersonalizowaną.

ikonaBiałogard
Korpo