Chcesz pracować w renomowanej firmie, która docenia swoich pracowników? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Masz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz potrafisz czytać rysunek techniczny?
Świetnie! Zaaplikuj już dziś lub zadzwoń - 607 407 508?

Miejsce pracy: Bytom (śląskie), Świętochłowice (śląskie), Ruda Śląska (śląskie)

Operator obrabiarek CNC lub konwencjonalnych (śląskie, 3164244)
Bytom
Numer referencyjny: BYT/RW/10.2018 /jobs.pl

oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o świetnej renomie i tradycji w zakresie obróbki skrawaniem,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dogodne warunki pracy,
  • realizacja ciekawych projektów na skalę światową,
  • możliwość pogłębienia doświadczenia,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez różnorodność zadań,
  • pakiet benefitów: możliwość założenia sportowej karty OK System oraz dostępu do prywatnej opieki medycznej.

zadania

  • obsługa maszyn CNC lub konwencjonalnej wiertarko-frezarki, wytaczarki płytowej.
  • frezowanie, wytaczanie otworów, wiercenie w elementach stalowych,
  • trasowanie otworów i wycięć w blachach,
  • trasowanie elementów po montażu do cięcia,
  • dbałość o należyty stan maszyn i środowiska pracy.

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego: zawodowego lub średniego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • obsługi narzędzi pomiarowych: suwmiarka , mikrometr, średnicówka,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość podstaw programowania Sinumeric 840D będzie atutem dla operatorów CNC.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47
Zostaw u nas CV lub zadzwoń!
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
ul. Strzelców Bytomskich 1
41-902 Bytom
Godziny otwarcia: 09:00-17:00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bytom

JOBS.PL S.A.