Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator mini koparki

Århus
OMK/ 11/DK

Obowiązki

Praca przy wykopach drogowych pod układanie kabli - praca fizyczna.

Wymagania

-udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
-aktualne uprawnienia do obsługi mini koparki,
-dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz,
-gotowość do ciężkiej pracy fizycznej,
-min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
-prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

-CV
-Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-rozpoczęcie pracy od zaraz,
-umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
-ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
-możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,
-opieka koordynatora,
-wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
-pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),
-12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego OMK/ 11/DK na adres e-mail Aplikuj

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez JobSupply Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Wiem jak jest

Ta firma jobsupply werbuje w kraju a pracujesz dla bluecollar w Danii, czyli robisz przez dwóch pośredników w firmie docelowej, która znajduje się w HOBRO i nazywa się DS Stålkonstruktion A/S. Jeśli chcesz wiedzieć jak tam jest to poczytaj sobie opinie o Bluecollar bo w Danii dla nich robisz i od nich masz koordynatora, jobsupply to tylko naganiacz ludzi z Polski. Robiłem w Hobro praca ujdzie stać w miejscu nie można aleee pracujesz za granicą to licz się z tym, że donoszenie jest tam normalnością jak to powiedział śp. marsz. Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k..." a zagranicą trzeba liczyć razy 2, zwłaszcza w DS!

Beniek

I jak .. pojechales? Ja czekam na miejsce bo teraz podobno już nie przyjmują a słyszałem od znajomka, który tam kiedyś robil ze jak się raz dostaniesz to można pracować latami. Ja szukam już czegos na dluzej..

Karollll

Wybieram się w kolejnym tygodniu 1 raz do Hobro - spawacz. Jedzie ktos tez? Byłoby raźniej. w razie co kontakt 500020467.