Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Do naszego zespołu w zakładzie Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o. o. w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyny
Kutno

Zakres obowiązków:
      Efektywna praca w zespole
      Sumienne i uczciwe wykonywanie powierzonych zadań
      Przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:
      Komunikatywność i pogoda ducha
      Zaangażowanie i motywacja do pracy
      Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      Kompleksowe szkolenia, możliwości rozwoju i awansu
      Wysokie standardy bezpieczeństwa
      Opiekę medyczną i pakiet socjalny

      Bogaty pakiet socjalny
      Godziny pracy, które umożliwią Ci kontynuację nauki

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."