Operator maszyn produkcyjnych
Łódź
P/05/DS/02

Uwaga, interesuję Cię praca gdzie jest:
  • stałe, stabilne zatrudnienie- UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO z firmą,
  • bardzo dobre zarobki i realnie wypłacane co miesiąc premie,
  • praca zmianowa,
  • pakiet benefitów

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Obowiązki:
  • obsługa pojedynczych maszyn lub obsługa całej linii produkcji komponentów,
  • bieżąca regulacja maszyn,
  • nadzór nad procesem obróbki, cięcia, malowania komponentów,
  • dokonywanie drobnych napraw, współpraca z działem technicznym,
  • udział w procesie ustawiania i przezbrajania urządzenia.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • kilkumiesięczny proces wdrażania,
  • stałe stabilne zatrudnienie,
  • prosty zakres obowiązków na stanowiskach,
  • pakiet benefitów,
  • dofinansowanie do posiłków, catering

Skieruj swoją karierę na właściwe tory

Porozmawiamy z każdym ale nasze oczekiwania wobec kandydatów to:

  • mile widziane średnie wykształcenie techniczne lub zdolności techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze samodzielnej obsługi maszyn,
  • mile widziane doświadczenie związane z ustawianiem i drobnymi naprawami maszyn i urządzeń,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • szybkie przyswajanie nowych informacji, gotowość do nauki,
  • zaangażowanie, poczucie odpowiedzialność

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

  • Jeśli chcesz znać wszystkie nasze oferty na bieżąco...
  • Jeśli chcesz poznać nasze pozazawodowe inicjatywy i zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności…
  • Jeśli chcesz poznać nas nie tylko od zawodowej strony…

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Łódź

Flexidea Sp. z o.o.