Praca Operator maszyn produkcyjnych

Dodano: 25.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Operator maszyn produkcyjnych
Weißenfels

Obowiązki
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- transport, pakowanie i przygotowanie do wysyłki,
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania
- elastyczność, niezawodność, motywacja do pracy fizycznej,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego, pozwalająca komunikować się na stanowisku pracy,
- prawo jazdy.

Oferujemy
- umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,
- atrakcyjna stawkę godzinową oraz dietę,
- darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę,
- możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
- możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Prosze o przesyłanie zgłoszeń na: Aplikuj
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00
tel. :
00 49 163 6651488‬

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Weißenfels
Timepart Personalservice GmbH