Bridgestone Poznań jest jedną z najnowocześniejszych fabryk koncernu na świecie. Zatrudnia ponad 1800 pracowników i produkuje ponad 500 rodzajów zaawansowanych technologicznie opon dla najbardziej znanych marek aut osobowych oraz 4x4.

Bridgestone jest światowym liderem produkcji opon oraz wyrobów z gumy. Japoński koncern założony w 1931 roku, dysponuje obecnie ponad 170 fabrykami na całym świecie i zatrudnia powyżej 140.000 pracowników.

Aktualnie poszukujemy do zakładu produkcyjnego w Poznaniu osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPON
Poznań

Jeśli jesteś gotowa/gotowy do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,
jeśli lubiszpracę w zespole,
jeśli posiadasz prawo jazdy kat B – będzie to dodatkowy atut!

Obowiązki

- obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń do produkcji opon klasy premium,
- dbanie o wysoką jakość zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,
- uczestniczenie w organizowanych szkoleniach i rozwijaniu swoich kompetencji.

Wymagania

- gotowość do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym. Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - średnia miesięczna płaca na okresie próbnym to około 4 200 PLN brutto, po 3 miesiącach 4400 PLN brutto,

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę zawierana bezpośrednio z Bridgestone Poznań),

- kontakt z najnowocześniejszymi maszynami i technologią,

- pakiet benefitów (świadczenie świąteczne i wakacyjne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, możliwość skorzystania z pakietu sportowo-rekreacyjnego, bezpłatny autobus zakładowy na terenie miasta Poznania, dofinasowanie posiłków w stołówce zakładowej).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając w przycisk "Zaaplikuj"

lub wysyłając na adres:

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

ul. Bałtycka 65

61-017 Poznań

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie i podpisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Bridgestone Poznań Sp. z o.o. oraz Bridgestone Europe NV/SA Spółka Akcyjna Oddział w Polsce SSC w Poznaniu na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

anonymous

Nie myślałem że w wolnej Polsce wyrosną OBOZY PRACY JAKIM JEST BRIDGESTONE POZNAŃ . Zarządzanie jak na Białorusi .LUDZIE NIE PRACUJCIE DLA TEGO CZEGOŚ!!!!!!!!!!!!!

Konfekcjoner

W tej firmie trzeba mobingowac ludzi zmuszać ich na nadgodziny za darmo wtedy się awansuje i dostaje podwyżki ja pan Woźniak pawel

uy76

kaziu ,kiedy napiszesz coś nowego kryminale...