Poszukujemy operatorów maszyn do nadruku, do przyuczenia.
Miejsce pracy: Żarów

Operator maszyn do nadruku / darmowe dojazdy

Jaworzyna Śląska

Obowiązki

 ustawianie i obsługa maszyn do nadruku

Wymagania

- wcześniejsze doświadczenie w pracy, jako operator maszyn jest dodatkowym atutem,
- dyspozycyjność,
- dokładność, sumienność,
- motywacja do pracy,
- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy

- umowa o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcą,
- wynagrodzenie podstawa 2700 zł brutto (możliwość podwyżki po okresie próbnym) + premie i dodatki,
- stabilne i długoterminowe zatrudnienie na pełen etat,
- szkolenia stanowiskowe,
- zwrot za dojazd do pracy własnym transportem,
- zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości: Świdnica, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Wiśniowa, Kalno, Bożanów, Czechy, Piotrowice Śląskie, Międzyrzecze, Pastuchów, Mikoszów i inne.

Prosimy o przesłanie CV na adres: Aplikuj, w tytule: operator maszyn do nadruku/ Żarów
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

KBTI Poland