OPERATOR MASZYN CNC - bezpośrednie zatrudnienie
Miejsce pracy: Monachium
Nr ref.: PP/863

PersonalPilot (Nr KRAZ 15273)  jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców.

 Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu
o niemiecką umowę
o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

Obowiązki

  • obsługa maszyn CNC

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 50.000 euro brutto rocznie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • stałą opiekę koordynatora – p. Monika Lipińska
  • respektowane prawo do urlopu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Monachium

PersonalPilot Sp. z o.o.