Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: wczoraj

OPERATOR maszyn CNC
Rososzyca

Obowiązki

  •    samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,
  •    przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie,
  •    samokontrola poprawności wykonania detalu,
  •    nadzór nad utrzymanie jakości elementów w trakcie całego cyklu produkcji.

Wymagania

  •  samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,
  •  przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie,
  •  samokontrola poprawności wykonania detalu,
  •  nadzór nad utrzymanie jakości elementów w trakcie całego cyklu produkcji
  •  gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  •  pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole,
  •  stabilną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie 4000-8000
  •  atrakcyjny system premiowy
  •  prywatna opieka zdrowotna
  •  możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.

Kontakt tel: 726-612-204

ikonaRososzyca
PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.