Praca Operator maszyn CNC

Dodano: 28.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 - 5000 zł / miesiąc

Firma Stalobrex rzetelny i solidny pracodawca zatrudni pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC
Łazy

Obowiązki

  • Wykonywanie detali i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Realizacja planów produkcyjnych.
  • Zapewnienie właściwej jakości wyrobów.

Wymagania

  • Umiejętność  obróbki części i konstrukcji stalowych na obrabiarkach sterowanych numerycznie.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, zdolności manualne.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na maszynach CNC.
  • Wykształcenie minimalne:  zawodowe branżowe.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • System premiowy.
  • Dużą możliwość rozwoju, nauki pracy na innych maszynach starowanych numerycznie (frezarki, wiertarki).
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Wynagrodzenie do uzgodnienia zależne od umiejętności, wiedzy i doświadczenia zawodowego. Premia stażowa, premia absencyjna, premia 17% zależna od wskaźników, dodatki socjalne, premia za bezwypadkowość, nagrody za pomysły, nagrody za rekomendacje pracowników.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Stalobrex Sp. z o.o. z siedzibą w Wysoka na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Stalobrex Sp. z o.o. z siedzibą w Wysoka na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.