Praca Operator maszyn CNC

Dodano: 18.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy firmą wykonującą kompleksowo projekty wymagające obróbki cięcia laserowego, gięcia, frezowania CNC, toczenia CNC, spawania oraz malowania.
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC

Operator maszyn CNC

Przytkowice

Obowiązki

  • Nadzór w zakresie powierzonych zadań,
  • Obsługa tokarek CNC, frezarek CNC, lasera CNC (możliwość przyuczenia )
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego[/li]
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Zdolności manualne i umiejętność korzystania z elektronarzędzi
  • Chęć nauki obsługi maszyny CNC
  • Odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Adekwatne wynagrodzenie do umiejętności
  • Pracę w przyjemniej atmosferze, przy ciekawych projektach
  • Nowoczesny park maszynowy
  • dofinansowanie do kursów językowych, studiów, szkoleń

Przytkowice
VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.