ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN
Kuranów

Obowiązki
• obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na zmianie
• usuwanie podstawowych usterek technicznych, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń
• reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń w zakresie jakości produktu
• przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń

Wymagania
• gotowość do pracy w systemie 3–zmianowym
• chęć do pracy
• zdolności manualne
• aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia plus premie;

UWAGA!
Istnieje możliwość dojazdu do zakładu pracy busem pracowniczym, który zatrzymuje się w Skierniewicach, Żyrardowie, Rawie Mazowieckiej i okolicach.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

Kuranów

Zakład Producji Cukierniczej FLIS Sp.J.