Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator maszyn

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Dla jednego z naszych Klientów, jednej z duńskich firm przemysłowych, zajmującej się przetwórstwem i obróbką stali nierdzewnej, zlokalizowanej w Jutlandii Środkowej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn

Vildbjerg

Obowiązki

  • Obsługa maszyn tj. prasy, maszyn do obróbki stali nierdzewnej
  • Praca przy stołach montażowych – pakowanie i montaż elementów ze stali nierdzewnej (wpusty podłogowe, dachowe, rury drenażowe itp.)
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Chęć nauczenia się czegoś nowego – pracy przy maszynach
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz samodzielnie
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Organizacja zakwaterowania – adres dostajesz jeszcze przez wyjazdem
  • Tanie zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

Klauzula informacyjna więcej
ikonaVildbjerg
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.