Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator linii SMT

Dodano: 06.10.2021

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn i urządzeń na linii montażu SMT,

Kontrola jakości,

Bieżąca konserwacja maszyn,

Raportowanie statusu realizacji produkcji,

Analiza podstawowych problemów jakościowych i technicznych,

Uzupełnianie niezbędnej dokumentacji,

Nasze wymagania

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

Ogólna znajomość technologii montażu SMT, kontroli wizyjnej i lutowania,

Dobra organizacja pracy, systematyczność i samodzielność w pracy z maszynami,

Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

Odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Znajomość obsługi komputera,

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Prywatną opiekę medyczną,

Dofinansowanie karty sportowej,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Pracę w przyjemnej atmosferze.

O nas

SGX Europe Sp. z o.o. od lat jest liderem rynku czujników i detektorów gwarantując niezrównaną wydajność, solidność i efektywność kosztową. Firma specjalizuje się w projektowaniu czujników gazu i detektorów z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologii, które znajdują zastosowanie we wszystkich branżach również w branży automotive.

Informujemy, że administratorem danych jest SGX Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice, ul. Ligocka 103 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.