Firma Kirsch Consulting to specjalista w rekrutacji pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta

Operator linii produkcyjnej

Berlin

Obowiązki

  • obsługa maszyny i urządzeń zgodnie z określonymi instrukcjami
  • czytanie receptury

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 1300 euro/netto
  • darmowe zakwaterowanie !!!
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich łącznie z zameldowaniem na terenie Niemiec
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wnioskowaniem o świadczenia socjalne (zasiłek rodzinny)
  • opiekę polskiego koordynatora

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).