Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator lasera CNC - nie wymagamy doświadczenia

Dodano: 06.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych i obróbce na maszynach CNC. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko: Pomocnik Operatora Lasera CNC.

Brak doświadczenia na podobnym stanowisku nie stanowi problemu, wszystkiego Cię nauczymy !

Operator lasera CNC - nie wymagamy doświadczenia
Reda

Obowiązki

  • obsługa Lasera CNC Fiber,
  • nakładanie materiału oraz ściąganie detali z maszyny,
  • układanie zamówień w wyznaczonych miejscach,
  • wydawanie gotowych zamówień klientom,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • sumienność,
  • zaangażowanie w pracę,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętności do pracy w zespole.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki pracy,
  • warunki finansowe uzależnione od umiejętności oraz zaangażowania,
  • prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport.

CV prosimy przesyłać na adres: Aplikuj tel. kontaktowy: 533339265.

Reda
Mapalu Paweł Łuniewski