Praca Operator koparki | okolice Lipska

Dodano: 13.11.2021

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska:
- Obsługa koparki
- Roboty ziemne
- Prace rozbiórkowe, patroszenie i porządkowanie

Wymagania niemieckiego pracodawcy:
- Aktualne uprawnienia na koparki
- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako operator koparki przy wyburzeniach
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B

Pracodawca niemiecki oferuje:
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Zarobki w wysokości 15-16€/h brutto
- Zakwaterowanie – koszt 150€
- Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie budowlanej
- Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
- Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
- Opłacanie składek emerytalnych
- Ustawową ilość dni urlopowych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: @ bądź telefonicznie pod numerem: 0048 736 - pokaż numer telefonu -

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Numer agencji (KRAZ): 14571

Informujemy, że administratorem danych jest SaSa Rekrutacja z siedzibą w Wrocław, ul. Legnicka 55c/2 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.