W celu zatrudnienia w niemieckiej Agencji pracy przeprowadzamy rekrutacje na stanowisko operatora koparki.

Operator koparki
Mannheim

Obowiązki

  • obsługa koparki na budowach
  • prace wykopowe, budowa kanałów, prace budowlane

Wymagania

  • zawód kierunkowy nie jest wymagany
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • min.2-letnie doświadczenie w pracy jako operator koparki
  • prawo jazdy kat.C1

Oferujemy

  •  praca od zaraz na czas nieokreślony
  • stawka 12,50€/h Brutto
  • zatrudnienie na cały etat
  • możliwe nadgodziny
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie
  • zakwaterowanie opłaca pracownik (ok.400€)

Prosimy kierowac aplikacje na:

+49 3683 4664010

www.praca.click
Job 876

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Mannheim

Quickjobs.de