Praca Operator koparki

Dodano: wczoraj

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Obecnie szukamy pracowników stanowisko :
Operator kopraki

Operator koparki
Chemnitz

Obowiązki
- Obsługa Minikoparki,
- Przgotowaywanie podłoża pod wylewki betonu,
- Prace ziemne,
- Obsługa elektro-narzędzi.

Wymagania
- Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
- Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego, pozwalajaca komunikować się na stanowisku,
- Elastyczność i zaangażowanie,
- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).

Oferujemy
- Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,
-Interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku
Niemieckim,
- Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę,
- Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
- Możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Proszę o przesyłanie życiorysów/zgłoszeń na: Aplikuj
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00
tel. :
00 49 163 6651488‬

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."