Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator kamery do inspekcji kanalizacji

ikona Dodano: 17.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • monitoring sieci kanalizacyjnych kamerą inspekcyjną
  • organizowanie prac związanych z monitoringiem sieci zgodnie z przepisami bhp i zasadami ruchu drogowego
  • współpraca z zespołem czyszczącym kanały oraz z zespołami prowadzącymi budowę kanalizacji
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej z przeprowadzonego monitoringu sieci
  • zapewnienie ciągłej gotowości sprzętu inspekcyjnego

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem rodzinnym, wyspecjalizowanym w dziedzinie wodno – kanalizacyjnej. Działamy na rynku od 1990 r.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym wykonawstwie robót ziemnych i melioracyjnych, przeciskami rurami stalowymi, kamerowaniem wodociągów i kanalizacji, budową oczyszczalni ścieków, kotłowni ekologicznych oraz w wydobyciu i transporcie kruszywa naturalnego.

Klauzula informacyjna więcej
Operator kamery do inspekcji kanalizacji
ikonaWarszawa
Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe