Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator i programista obrabiarek CNC

Dodano: 18.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Dołącz do zespołu tworzącego KH–Kipper Sp. z o.o. lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator i programista obrabiarek CNC
Kajetanów

Obowiązki
·         Tworzenie programów technologicznych obróbki skrawaniem na obrabiarki f. HAAS.
·         Obsługa tokarki HAAS ST-30.
·         Obsługa frezarki HAAS VF-3.
·         Praca w systemie trzy zmianowym.

Wymagania
·         Wykształcenie minimum średnie techniczne (związane z obróbką skrawaniem).
·         Doświadczenie w pracy na stanowisku operator obrabiarek HAAS.
·         Znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem.
·         Praktyczna umiejętność programowania procesów technologicznych skrawania na obrabiarkach HAAS ( ST-30 i VF-3).
·         Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy
·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
·         Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.
·         Benefity ( bonusy i premie).
·         Pakiet świadczeń socjalnych: „wczasy pod gruszą”; wycieczki; bilety na koncerty, dopłaty do świąt, imprezy integracyjne.

CV prosimy przesyłać na adres:

Kontakt telefoniczny w celu uzyskania bliższych informacji: 501 558 946

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.”
W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, szczególnych kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych”.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy – art. 13 RODO* :