Praca Operator frezarki CNC

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat

Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Jesteśmy firmą inżynieryjno-produkcyjną. Obecnie zatrudniamy w swoim zakładzie około 50 pracowników. Nasza załoga to zarówno ludzie o dużym doświadczeniu zawodowym jak również młodzi energiczni pracownicy chcący się ciągle rozwijać.

Operator frezarki CNC
Jelcz-Laskowice

Obowiązki

·        obsługa frezarki CNC HAAS 5 osi,
·        frezowanie płaszczyzn, powierzchni kształtowych, pisanie prostych programów,
·        sprawdzanie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów,
·        kontrola jakościowa detali na zgodność z powierzoną dokumentacją,
·        terminowa i ilościowa realizacja zleceń produkcyjnych.

Wymagania

·        znajomość techniki obróbki skrawaniem CNC,
·        umiejętność planowania technologii wykonania oraz dobór narzędzi do skrawania,
·        dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych,
·        precyzja, zdolności manualne, sumienność, kontrola wykonanych elementów,
·        doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
·        możliwość przyuczenia do zawodu,
·        mile widziana obsługa 5-cio osiowych centr obróbczych na podstawie planów produkcji oraz rysunku technicznego,
·        wykształcenie zasadnicze techniczne.

Oferujemy

·        umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
·        pracę w systemie I zmianowym,
·        wynagrodzenie miesięczne + premia uznaniowa,
możliwość rozwoju zawodowego.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr 533 995 386 w dni robocze od 7:30 do 13:30.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Z.P.H.U. Dremat Jan Bartecki, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.u. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Administratorem danych jest Z.P.H.U. Dremat Jan Bartecki z siedzibą w Dziuplinie 55-220, ul.Główna 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.