Praca OPERATOR FREZARKI CNC

Dodano: 23.11.2021

SAKS-POL Spółka Jawna
Wiodąca firma z branży elektrycznej z ponad 25-letnim doświadczeniem poszukuje do działu narzędziowego pracownika na stanowisko

OPERATOR FREZARKI CNC
Słupno

Obowiązki

  •  Samodzielna praca przy obsłudze frezarek sterowanej numerycznie.
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie.
  • Dobór odpowiedniego oprzyrządowania i narzędzi.
  • Ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Kontrola poprawności wykonanych detali.

Wymagania

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Możliwość przeszkolenia
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole.