Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR CNC z doświadczeniem

ikona Kalisz
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Firma poszukuje pracownika na stanowisko OPERATOR CNC z doświadczeniem

OPERATOR CNC z doświadczeniem
Kalisz

Obowiązki
-obsługa maszyn sterowanych numerycznie
    -programowanie maszyn CNC
    -dobieranie i ustawianie odpowiednich parametrów maszyny
    -samokontrola jakości wykonywanych elementów

Wymagania
-znajomość systemów:  Heidenhein/ Okuma/ Mazatrol
    -wykształcenie minimum średnie techniczne
    -minimum 2-letnie doświadczenie w branży
    -umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technologicznej
    -gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    -znajomość narzędzi skrawających, umiejętność doboru parametrów

Oferujemy
-pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole,
    -stabilną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
    -atrakcyjne wynagrodzenie 4000-8000
    -atrakcyjny system premiowy
    -prywatna opieka zdrowotna
    -możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: 698-915-953
63-405 Rososzyca, wielkopolskie

ikonaKalisz
PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.