Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w  firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Obecnie dla naszego klienta, dużej formy z branży obróbki skrawaniem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator CNC - tokarz

Tarnowo Podgórne k. Poznania (pomoc przy relokacji)

Obowiązki:

- Obsługa i programowanie tokarek numerycznych
- Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
- Kontrola bieżących parametrów urządzenia
- Praca z rysunkiem technicznym
- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi
- Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
- Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
- Kontrola jakościowa produkowanego detalu
- Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku operatora CNC
- Umiejętność odczytania rysunku technicznego
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem,
- Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Wykształcenie techniczne
- Znajomość sterowań HEIDENHAIN, MAZATROL, FANUC lub SINUMERIC

Oferujemy:

- Pracę w dużej, renomowanej firmie z najnowocześniejszym parkiem maszynowym
- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 20-40zł netto/h
- Pracę na pełen etat
- Umowę o pracę
- Pomoc przy relokacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres mailowy.

tom

ap vektor ? chyba pomału pada po raz kolejny to jest pod rząd spuznia się z wypłatami a ja muszę odsetki do banku płacić -więc sie zastanówcie???????

Carmen

Nie polecam ,pracowałem w Francji kradną z pensji a potem oddają niby premia...kontakt też kiepski .

Feliks

Korzystałem z pośrednictwa agencji AP Vector i wiem, że są dobrzy w tym co robią.