AP VECTOR - nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora handlu, produkcji oraz usług. Pomagamy rozwinąć skrzydła najlepszym specjalistom rekomendując ich umiejętności i doświadczenie rzetelnym firmom.
Obecnie dla naszego klienta – narzędziowni z nowoczesnym parkiem maszynowym - poszukujemy osób  na stanowisko:

Operator CNC - Tokarz

Tarnowo Podgórne

Obowiązki

- Obsługa i programowanie tokarek numerycznych
- Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
- Kontrola bieżących parametrów urządzenia
- Praca z rysunkiem technicznym
- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi
- Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
- Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
- Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku operatora CNC
- Umiejętność odczytania rysunku technicznego (interpretacja odchyłek kształtu , chropowatości , tolerancje ,rodzaje rzutowań)
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem,
- Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Wykształcenie techniczne
- Znajomość sterowań MAZATROL, HEIDENHAIN, FANUC lub SINUMERIC

Oferujemy

- Pracę w dużej, renomowanej firmie z najnowocześniejszym parkiem maszynowym
- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 20-40zł netto/h
- Pracę na pełen etat
- Umowę o pracę
- Pomoc przy relokacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem portalu.

tom

ap vektor ? chyba pomału pada po raz kolejny to jest pod rząd spuznia się z wypłatami a ja muszę odsetki do banku płacić -więc sie zastanówcie???????

Carmen

Nie polecam ,pracowałem w Francji kradną z pensji a potem oddają niby premia...kontakt też kiepski .

Feliks

Korzystałem z pośrednictwa agencji AP Vector i wiem, że są dobrzy w tym co robią.